Chvála ekologie II.

12. listopadu 2006 v 14:21 | - J - |  Postřehy nevážné
Znovu bych se rád pozastavil nad problémem, o kterém jsem už jednou psal. Měsíc se sešel s měsícem a jsme zase tam, kde jsme byli :
Zajímavé je, že celou dobu mezi oběma články popelnice ani jednou nepřetekla. Mám teorii, že někdo ze sousedů je líný odnášet plasty průběžně, místo toho si je hromadí někde v komoře a odnese je teprve tehdy, je-li komora plná. Zatím to vypadá, že kapacita komory je rovna zhruba šestitýdenní spotřebě plastových obalů. Zda je moje teorie správná, ukáže teprve další vývoj. Uvidíme za šest týdnů :o)))
Tentokrát ovšem problém nabral zcela nový rozměr díky angažovanosti domovního výboru, který vymyslel řešení vskutku revoluční. Na předchozím obrázku je nad popelnicemi vidět na zdi připevněný papír s onou geniální myšlenkou, jehož detail jistě stojí za shlédnutí :
No uznejte sami, není to geniální. Zvláště ve včerejší večerní průtrži mračen doprovázené menší vichřicí by cesta s odpadem o celý blok dál byla jistě povznášejícím zážitkem.
Jsem zvědavý, jestli sem za šest týdnů budu dávat další článek s fotkou přetékající popelnice na plasty, nebo zda se moje výše uvedená teorie ukáže býti mylnou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Budu sem za zhruba šest týdnů dávat další článek s plnou popelnicí ?

Ano 60% (6)
Ne 40% (4)

Komentáře

1 jm jm | Web | 14. listopadu 2006 v 10:24 | Reagovat

Já bych nevzdával předem žádné téma. Je vidět, že na ty popelnice seš srcař!:-)

2 - J - - J - | 15. listopadu 2006 v 19:33 | Reagovat

jm: Já ho nevzdávám, ale podle posledního vydáni Folimanka News to vypadá, že už si na tohle téma neškrtnu. Iniciativní sousedka tak dlouho bombardovala popeláře maily, až vrchní popelář přislíbil, že speciál nad naším domem bude bdít dnem i nocí. A taky už snad mají popeláři-plastáři k dispozici klíče od domu :o))) ... asi si budu muset najít jinou srdeční záležitost ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama