A přišel bacil :-(

11. listopadu 2006 v 20:39 | Chachina |  Rodina
Právě jsem si uvědomila, jak je mi vlastně jedno (no, záviděla jsem.. třeba Sargo :-)), že naše malá cácorka přes den nechce skoro vůbec spát... Karinka totiž právě prodělává svojí první chorobu :-( a vážně mě vůbec netěší, že téměř celý den prospala..
Člověk si může stokrát říkat - tohle už znám (po zkušenostech s prvním dítkem). Ale každá dětská zdravotní "nepohoda" s rodičem zkrátka zacloumá, i když je to třeba "jen" rýmička. A může to mít x-krát natrénováno od předchozího potomka.
Nemůžu si pomoct, ale mám tendence se obviňovat, protože máme nějakou střevní virózu a může to prý být z nově vyzkoušeného jídla.. Neustále přemýšlím, čím to může být a jestli jsem přece jen něco nezanedbala. Otázka je, jestli se tomu skutečně dalo předejít a z čeho tedy má taková mamča vařit, když vždycky hrozí, že na určitou zeleninu v obchodě předtím "bůhvíkdo" sáhl (a nemá zrovna možnost si pěstovat mrkvičku, brambory, aj. na vlastní zahrádce).
Uklidňuje mě alespoň to, že není Kájinka vyžlátko, a tudíž by jí to momentální sporadické stravování nemělo nijak ublížit.
Zbývá tedy jen doufat, že naše druhé dítko má imunitu tentokrát po tatínkovi a že se z toho brzy dostane.
Já se prostě ráda směju, i když mi není zrovna nejlíp..
(výrobci botiček nemají zkrátka pochopení pro estetiku, v pastelových barvách prostě nebyly ;-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sargo Sargo | 12. listopadu 2006 v 20:35 | Reagovat

Tak ať se brzy uzdravíte :-( Obviňovat se nemá smysl, tohle se prostě stává...

S botkama je to psina, zrovna dneska jsem uvažovala, kde se vlastně takové boty berou, nevím asi ani o jednom obchodu :-))

2 - J - - J - | 12. listopadu 2006 v 22:34 | Reagovat

Díky za přání brzkého uzdravení.

Chachina tvrdí, že jsme je koupili v Bambuli (hračkářství). Mají tam samé vynikající barevné kombinace - ta na fotce patří spíše k těm vydařenějším. Zato taková modrá s oranžovou ... to se hodí prakticky ke všemu :o)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama