Pokus se nezdařil

24. října 2006 v 12:02 | Chachina |  Rodina
Vzhledem k tomu, že naší malé slečně bude zanedlouho 8 měsíců a v pusince už se jí bělají 4 zoubky, rozhodla jsem se vyzkoušet ono doporučované - dítko by již mělo zvládnout hrubší konzistenci pokrmu.
Bohužel, fotodokumentaci k tomu nemám, neboť se mi (jak jinak) zrovna v tu chvíli vybily baterky ve foťáku, ale zkusím to alespoň popsat: holčička otevřela pusinku, zavřela pusinku.. poválela sousto po jazýčku.. svěsila koutky, obrátila oči v sloup a pak následovalo to, co už z dřívějška velmi dobře známe....... Zkrátka - až někdo vymyslí disciplínu "plivnutí jídlem na cíl", tak má naše děťátko šanci se umístit na nejvyšších příčkách. Rozmačkané brambory s mrkvičkou a kuřátkem skončily nejen na mém tričku a kalhotách, ale také na gauči, na zdi, na koberci.. a kdo ví, kde ještě, na podrobné prozkoumání vzniklých škod jsem ještě neměla odvahu :-)
Jak jinak, zase jsem "vyměkla" a papáníčko skončilo v mixéru.
Když si teď vzpomenu, jak jsme si mysleli, že je Adámek paličaté a aktivní dítko, vduchu se mu neustále musím omlouvat za naši nezkušenost. Oproti Karince je to tvárný a klidný človíček.
(Mimochodem - ještě jsem ani nedopsala tento článek a naše malá beruška stihla odpojit internet, vlézt mi do kabelky a rozdrobit po gauči baby sušenku..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sargo Sargo | 25. října 2006 v 11:33 | Reagovat

Sakryš, jde to nějak hopem! Dneska jsme prvně plnohodnotně nakrmili pouhou mrkví - a za měsíc již takto tužší strava?! Jsme nějak ve skluzu :-D

2 Chachina Chachina | 26. října 2006 v 21:49 | Reagovat

Dnešní doba je zkrátka uspěchaná :-) V odborné knížce píšou, že se to má vyzkoušet od ukončeného 8. měsíce, pravda, na to nám ještě pár dní chybí, ale když už máme ty 4 zoubky, tak jsem si myslela, že by se to dalo "zkousnout" :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama